Categorieën

Glasvezelkabels

Weergave:


Bezig met laden...
Foto Omschrijving Prijs
 
Ubiquiti-Networks-UniFi-ODN-1m-Glasvezel-kabel-OM3-LC-Aqua-kleur Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur

Multimode fiber cable with LC connectors....
8,95 *
Per stuk

Indicatie verzendkosten: € 9,95 (Geen kosten na min. order van  € 250,00)

 

* = prijzen zijn inclusief BTW Powered by CCV Shop software webshop
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.